• חדש
הגולגולת לבן שחור מיקרופייבר שיער מגבת לנשים אנטי תלתלים סופר בעל כושר ספיגה מהיר ייבוש השיער במגבת גלישה לנשים שיער רטוב ילדים שיער מתולתל שיער ארוך

הגולגולת לבן שחור מיקרופייבר שיער מגבת לנשים אנטי תלתלים סופר בעל כושר ספיגה מהיר ייבוש השיער במגבת גלישה לנשים

ILS 13.48

כמות
בטופס נגיש להזמנה

~【בגודל מתאים כל】 : השיער טורבן מגבת גודל 24.4*9.45 ס " מ, מידה אחת מתאימה לכולם( נשים, גברים, מבוגרים, ילדים).מתאים לכל עיצוב שיער : שיער ארוך, שיער קצר, שיער מתולתל, שיער חלק, שיער מדובלל, שיער שטוח, וכו'.לא משנה איזה סוג של סגנון שיער, השיער שלנו טורבן המגבת יכולה לענות על הצרכים שלך. ~【ייבוש מהיר & לנשימה】 : השיער שלנו טורבן המגבת עשויה 100% פוליאסטר, אלמוגים חומר צמר, סופר רך, מצוין ספיגת מים, והוא יכול בעדינות ובמהירות לייבש את השיער שלך כדי למנוע חיספוס נזק.זה טוב חדירות אוויר.כאשר אתה לעטוף את השיער עם זה, הקרקפת, השיער לא מרגיש חזק. ~【קל לשימוש & לחסוך זמן】 : צורה ייחודית, אבזם עיצוב להפוך את השיער טורבן מגבת קל יותר ללבוש לתקן.אתה רק צריך לעטוף את השיער השיער טורבן מגבת, לסובב את השיער במגבת לתלות את הכפתור.זה מאוד קל, אז אתה לא תרגיש את תחושת כבדות.אתה יכול להמציא או לעשות דברים אחרים בזמן ההמתנה את השיער שלך להיות יבש, חוסך לך זמן. ~【עמיד & לא קל ליפול】 : השיער שלנו טורבן מגבת עם שולי עיצוב, זה לא לפצח בקלות, ללבוש, או לעוות אפילו אם הוא משמש ושטף יום אחרי יום.אבזם עיצוב עושה את זה פשוט ונוח לשימוש, פשוט לתלות button, זה יהיה באופן טבעי להתאים לפי נפח שיער, וזה יהיה קבוע בחוזקה על הראש, ולא ליפול בקלות. ~【רב תכליתי & המתנה האידיאלית】 : השיער טורבן מגבת מתאים למבוגרים וילדים עם כל סוגי השיער יומי שיער, ייבוש שיער אכפת לי.זה גם מאוד מתאים בעת טיפול בעור, ניקוי הפנים, יוגה, עבודה, ספורט ועוד פעילויות מקורה.זוהי מתנה גדולה עבור חברים, משפחה, אמהות, חברות.האם אתה עדיין לדאוג הנזק לשיער באיכות נגרמת על ידי נמרצות באמצעות מגבת או מייבש שיער כדי לייבש את השיער שלך?שלנו מיקרופייבר שיער המגבת סופר רך והוא יכול במהירות לייבש את השיער שלך, להפחית את הנזק שנגרם על ידי ייבוש של השיער, בצורה יעילה יכול לחסוך את הזמן שלך.מפרט : גודל : 24.4 x 9.45 inch חומר : 100% פוליאסטר (אלמוג בד גזה) עיצוב אופנה : אבזם עיצוב + שולי עיצוב + חד-צדדית * גודל מתאים כל אחד בגודל מתאים, נשים, גברים, מבוגרים, ילדים של כל סגנונות שיער וכל סוגי השיער, על הצרכים של כל בני המשפחה. * סופר רך & ייבוש מהיר אלמוגים בד גזה עושה את זה סופר רך למגע, הוא סופג מאוד, אשר יכול במהירות לייבש את השיער. * לנשימה & קל מיקרופייבר השיער במגבת, אין חדירות אוויר, לא יבצע את הקרקפת ואת השיער מרגיש חזק.וזה קל מאוד, אז לא תהיה תחושת כבדות על הצוואר שלך. * ייחודי אבזם עיצוב מיקרופייבר שיער מגבת עם אבזם עיצוב, קל לשימוש, וזה יהיה באופן טבעי להתאים לפי נפח שיער, כדאי קבוע על הראש שלך, ולא ליפול בקלות. * שולי עיצוב מיקרופייבר השיער עם מגבת שולי עיצוב, כך במייבש שיער המכסה לא יהיה בקלות שחוקים, סדוק, מעוות, אפילו בשימוש רציף כביסה. * חסוך זמן פשוט לעטוף את השיער עם מגבת מיקרופייבר לשער, אתה יכול לעשות את איפור או דברים אחרים בזמן ההמתנה את השיער שלך להיות יבש, חוסך לך זמן. * שימושים רבים זה מאוד מתאים ליום שיער יבש ו שיער אכפת לי, גם מתאים כאשר אתה טיפוח העור, ניקוי הפנים, יוגה, עבודה, ספורט ועוד פעילויות מקורה. * המתנה האידיאלית לתת את מיקרופייבר השיער במגבת המשפחה שלך, חברים, אמא, חברה, אתה יכול לעזור להם תשמרי על השיער שלהם, ויש להם בריא שיער יפה.

המאפיינים העיקריים

Size:
24.4 x 9.45 inch :
Material:
100% polyester (coral fleece fabric) :
Fashion Design:
Buckle Design + Edging Design + Single-Sided Printing :
* Size Fit All :
One size fit women, men, adults, and children of all hair styles and hair types, meeting the needs of all your family members. :
* Super Soft & Quick-Drying :
Coral fleece fabric makes it super soft to the touch, and it is highly absorbent, which can quickly dry hair. :
* Breathable & Lightweight :
microfiber hair towel has good air permeability, will not make the scalp and hair feel tight. And it's very lightweight, so there will be no heavy feeling on your neck. :
* Unique Buckle Design :
The microfiber hair towel with buckle design, easy to use, and it will naturally adjust according to your hair volume, better fixed on your head, and will not fall off easily. :
* Edging Design :
microfiber hair towel with edging design, so that the hair dryer cap will not be easily worn, cracked and deformed even in continuous use and washing. :
* Save Time :
Just wrap your hair with microfiber hair towel, and you can do makeup or other things while waiting for your hair to dry, saving you time. :
* Multiple Uses :
It is very suitable for daily dry hair and hair care, also fit for when you are skin care, facial cleansing, yoga, work, sports and other indoor activities. :
* Ideal Gift :
Give the microfiber hair towel to your family, friends, mother, girlfriend, you can help them take care for their hair, and they have healthy and beautiful hair. :

בחירת הקונה