• חדש
התינוק פתוח גביע, סיליקון קש כוסות לפעוטות 6 עוז | תינוק אימון גביע עצמאית שותה | מקדם כישורי מוטוריקה עדינה (הנסיכה-חרדל)

התינוק פתוח גביע, סיליקון קש כוסות לפעוטות 6 עוז | תינוק אימון גביע עצמאית שותה | מקדם כישורי מוטוריקה עדינה (הנסיכה-חרדל)

ILS 19.48

כמות
בטופס נגיש להזמנה

כאשר התינוק מתחיל לאכול מזון מוצק בגיל 6 חודשים, הם יכולים ללמוד לשתות מים מן פתוח גביע.JOYIT של סיליקון גביע תינוק מגיע עם לא לשפוך את המכסה סיליקון קש - זה פועל כמו שני פתוח כוס וקש, כוס, לתת את התינוק שלך יותר אפשרויות כדי לעזור להם הורים השתייה שלהם מיומנויות.השימוש פתוח כוס או זרימה חופשית כוס (קש גביע) יעזור לתינוק שלך ללמוד sip מאשר למצוץ.כאשר התינוק שלך לגימות, זה מפעיל את שרירי הפנים (הפה, הלסת, הלשון והשפתיים) אשר משפר את הפה שלהם מיומנויות מוטוריות כל אשר מחובר לדיבור.שלנו הפעוט פתח כוס עם ידיות, בדיוק כמו "ילד גדול" ובוגר כוסות.גודל קטן הוא מושלם עבור הקטנים מעבר של בקבוקים ללמוד איך לשתות פתוח כוס - טבעית עבור ידיים קטנות, קל להחזיק, בעוד סיליקון רך מגן על התינוק מתפתחות השיניים.מידות : 2.36" W x 3.54 ש" ח; קיבולת : 6 עוז.בנוי של 100% פרמיה כיתה מזון סיליקון, JOYIT פתוח גביע עבור התינוק נושך בטוח, עמיד ובלתי שביר.זה יכול להיות עד 425°F, מקפיא ומיקרוגל & מדיח כלים בטוחים.להציג את זה פתוח כוס (קש גביע) את התינוק בגיל 6 חודשים, הגיל שלך, בנים או בנות יאהבו את זה.את התינוק לפתוח כוס הוא לא רק נהדר בבית, זה נכנס בקלות לתוך תיק חיתולים - אתם תקבלו שפע של שימוש זה, זה יכול בקלות לגדול עם הילד שלך דרך פעוט-הוד, גיל טרום בית הספר.בנוסף, זה גורם מתנה מצוינת עבור מקלחות תינוק חדש להורים.תינוקות ופעוטות סיליקון קש גביע הכשרה ולמידה פתח הכוס לתינוק עצמאי שותה מקדם כישורי מוטוריקה עדינה עם Nonspill מכסה סיליקון קש הפעוט פתח הכוס, תינוק קש גביע הכשרה ולמידה פתח הכוס לתינוק עצמאי שותה מקדם כישורי מוטוריקה עדינה עם Nonspill מכסה סיליקון קש התינוק פתוח גביע עם Nonspill מכסה סיליקון קש הכשרה ולמידה טמבלר גביע עבור הפעוט עצמאי שותה מקדם כישורי מוטוריקה עדינה מפרט משמש הן את התינוק לפתוח כוס תינוק קש גביע ישים עבור : 6 חודשים ויותר טווח טמפרטורות : -40°F~428°F חומר : 100% סיליקון באיכות מזון מקפיא בטוח, בטוח מיקרוגל, מדיח כלים בטוחים מקדם האכלה עצמית מפתחת כישורי מוטוריקה עדינה ניקוי ותחזוקה 1. שימוש בפעם הראשונה, בבקשה להרתיח או במיקרוגל 5 דקות. 2. הקפד להשתמש בו תחת השגחה של אפוטרופוס. 3. בחנות יבש & לנקות את המקום כדי להימנע מחשיפה תחת אור שמש, אש או חום גבוה הסביבה. 4. לנקות עם מטלית רכה או ספוג, לא לקרצף עם מברשת תיל כדי למנוע עיוות או השינוי בצבעו.

המאפיינים העיקריים

בחירת הקונה