• חדש
גז חנקן אביב, צורת C דרגה גבוהה אלסטי לחץ למות דחוס צילינדר עם בוכנה רוד גז הטבעה חלקים 500 סדרה(YX500-010)

גז חנקן אביב, צורת C דרגה גבוהה אלסטי לחץ למות דחוס צילינדר עם בוכנה רוד גז הטבעה חלקים 500 סדרה(YX500-010)

ILS 46.05

כמות
בטופס נגיש להזמנה

הגליל הגוף של גז חנקן אביב יש צורת C החריץ בצד העליון ו-U צורת חריץ בתחתית עם בורג M6 חורים, אשר הוא קל להתקנה.500 סדרה גז חנקן אביב יש אלסטיות גבוה לחץ, משיכה ארוכה ויציבה המבצע, אשר יש לו חזקה מעשיות.הגליל גוף בקוטר של גז חנקן האביב הוא 38מ "מ, על הבוכנה הוא בקוטר 20 מ" מ, גודל סטנדרטי.את מוט בוכנה בעל קשיות גבוהה לאחר תהליך מיוחד של עיבוד מצוין, וחספוס פני השטח מגיע על Ra0.02um.הגליל הגוף של הגז אביב מאמצת בלתי נפרד תהליך חיתוך על מנת להבטיח כי המוצר בטוח יותר ואמין יותר.אם יש לך שאלות כלשהן בעת רכישת מוצר זה,אתה יכול לשלוח לנו דוא " ל בכל עת.אנחנו ננסה כמיטב יכולתנו כדי לעזור לך לפתור את הבעיה.מפרט : סוג פריט : גז חנקן האביב חומר : סגסוגת מטרה : למות דחיסת חנקן גליל גליל קוטר : Approx. 38מ " מ / 1.5 קוטר הבוכנה : Approx. 20mm / 0.8 ב רשימת החבילות : 1 x גז חנקן אביב 1 x תיבת אחסון הערה : 1. אל תשתמש גז חנקן אביב בוכנה רוד לתיקון, ואת הליכי חור בקצה מוט בוכנה יכול לשמש הרמת חור להרמה. 2. אין לשנות את ההיבטים הבאים של גז חנקן אביב : (1)לקדוח חורים על הגליל בלוק של גז חנקן האביב, את טבעת איטום, וכו'. (2)בוכנה רוד מקוצר על מנת להפחית את שבץ מוחי (3)אין לבצע עיבוד אחר על גז חנקן אביב ואביזריו 3. אין להשתמש חנקן מעיינות גז למטרות מחוץ להיקף של קטלוג מוצרים מפרטים. 4. לא לאפשר אמוניה גז האביב לחזור בחופשיות לאחר שנדחס, כמו זה יהיה לגרום נזק את המבנה הפנימי.

המאפיינים העיקריים

Item Type:
Nitrogen Gas Spring
Material:
Alloy
Purpose:
Die compression nitrogen cylinder
Cylinder Diameter:
Approx. 38mm / 1.5in
Plunger Diameter:
Approx. 20mm / 0.8in
Package List:
1 x Nitrogen Gas Spring :
1 x Storage Box :
Note:
1. Do not use the nitrogen gas spring plunger rod for fixing, and the threaded hole at the end of the piston rod cannot be used as a lifting hole for lifting. :
2. Do not modify the following aspects of the nitrogen gas spring:
(1)Drill holes on the cylinder block of the nitrogen gas spring, the sealing ring, etc. :
(2)The piston rod is shortened in order to reduce the stroke :
(3)Do not perform other processing on the nitrogen gas spring and its accessories :
3. Do not use nitrogen gas springs for purposes outside the scope of product catalog specifications. :
4. Do not allow the ammonia gas spring to return freely after being compressed, as this will cause damage to the internal structure. :

בחירת הקונה