• חדש
QuickNet לרתום הרכבה כבל

QuickNet לרתום הרכבה כבל

ILS 1219.17

כמות
בטופס נגיש להזמנה

סיבים : סוג OM4. מחבר 1 סוג Pan MPO זכר ומחבר 2 סוג LC Uniboot.סביבה : מקורה.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-סי 3, טיה-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-604-10 (FOCIS-10), TIA/EIA-568-C. 1 ו-Ro HS.יישום : חיבור מספר MPO מבוסס תשתית רכיבי LC מבוססת רכיבים, כגון LAN מתגים, שרתים, תיקון לוחות, אזור תפוצה.OM4 12-סיב עגול רתמות כבלים הרכבה, המליאה (OFNP) מדורג, Pan MPO זכר LC Uniboot מתנדנדת, זוג, 1 הארוך ביותר, Std IL, אקווה, 75 רגל.

המאפיינים העיקריים

בחירת הקונה